۰۲۱۷۷۴۷۹۹۴۳
    خانه » خدمات سیار » نکاتی درباره کروز کنترل فابریک اچ سی کراس بدون تعویض فنر چرخشی فابریک خودرو

نکاتی درباره کروز کنترل فابریک اچ سی کراس بدون تعویض فنر چرخشی فابریک خودرو

نکاتی درباره کروز کنترل فابریک اچ سی کراس بدون تعویض فنر چرخشی فابریک خودرو

این کروز کنترل را می توانید با پایین ترین قیمت و بهترین پشتیبانی از دیجی آپشن کار تهیه نمایید

کروز کنترل فابریک اچ سی کراس مدل نوهازارد آخرین پرچم دار ایران کلاچ در حوزه کروز کنترل است. این محصول نقطه تلاقی تکنولوژی با زیبایی است. از یک طرف بدون هرگونه دخالت در فنر ساعتی خودرو و حتی باز کردن غربیلک فرمان کروز کنترل نصب می شود و از این حیث کاملا بی خطر است و از طرفی مجهز به بک لایت چراغ نشانگر پشت آمپر استاندارد(رنگ آبی) و همچنین چراغهای نشانگر روی سوئیچ کروز می باشد. دکمه مجزای لیمیتر،، حافظه دائم و… همه از امکانات نسخه ۱٫۰۱ این محصول است.

مشخصات محصول:

عدم نیاز به فشار دادن ممتد پدال گاز و جلوگیری از خستگی عضلات

 برخورداری ازحافظه الکترونیکی جهت بازگشت به آخرین سرعت تنظیم شده

 طراحی شده مطابق با استانداردهای جهانی صنعت خودرو

 افزوده شدن سیستم دزدگیر کدینگ جهت افزایش ضریب ایمنی خودرو شما در مواجهه با سرقت

 با کیفیت عملکردی فوق العاده و قابلیت اطمینان بالا

 انجام تغییرات در کلیدهای روتاری‏(‏چرخنده‏)‏ غربیلک فرمان و ارتقای ارگونومی کارکردی مطابق با آخرین ویرایش شرکت

 بهینه سازی عملکرد کروز کنترل در تثبیت سرعت، تعویض دنده ها و بهبود فوق العاده عملکرد آپشن لیمیتر سرعت آپشن

 سوییچ فابریک با کلید لیمیتر مجزا و سوییچ مولتی مدیا

 مجهز به بک لایت و عدم پاک شدگی در اثر تماس دست

 مجهز به دو نمایشگر کروز و روشن کردن چراغ پشت آمپر استاندارد

 عدم تعویض یا بازکاری فنر چرخشی ایربگ

——————————————————————————————————————————–

کروز کنترل فابریک خودرو H30COSS (اچ سی کراس) / بک لایت دار / بدون تعویض فنر چرخشی ایربگ

دلیل طراحی و توزیع کروز کنترل  نوهازارد:

کروز کنترل اچ  سی کراس سیستمی است که توسط راننده در هنگام رانندگی و با برخورداری از امکان تنظیم سرعت مناسب با در نظر داشتن حداکثر سرعت مجاز در مسیرهای طولانی بکار می رود کروز کنترل اچ سی کراس امکان تثبیت سرعت خودرو در شرایط مختلف بدون استفاده از پدال گاز را فراهم می کند . 
بر روی خودرو اچ سی کراس به صورت فابریکی کروز کنترل وجود ندارد. به این معنی که در کارخانه نه تنها بر روی کامپیوتر خودرو کروز کنترل تعریف نشده بلکه دسته سیم و همچنین دکمه روی فرمان نیز تعبیه نشده است. به همین دلیل شما برای داشتن کروز کنترل بر روی خودرو ی خود نیاز به دسته سیم ، برد و دکمه روی فرمان دارد.
H30CROSS  امکان نصب سوئیچهای کروز کنترل روی فرمان خودرو را به شما می دهد. حتی در برخی مدلهای تولیدی در کشور چین که با موتور نیسان تولید شده مجهز به کروز کنترل با سوئیچ رو فرمانی می باشد.
اما متاسفانه سوئیچهای ساخته شده دارای اشکالاتی از جمله پاک شدن نوشته ها در طی زمان و عدم پیش بینی لیمیتر و حافظه دائم می باشد. همچنین کلیدهای طراحی شده توسط کارخانه دانگ فنگ برای اچ سی کراس بک لایت ندارند و استفاده از آنها را در شب مشکل می نماید.
 
عمده مشکل ایران خودرو و پاک شدن نوشته های کلید مدیا و کروز:


AET   در سال ۱۳۹۵ پس از متوجه شدن این مشکل شروع به  طراحی محصولی مناسب برای این خودرو کرد و در دو مرحله ابتدا با بهره گیری از کلید فابریک و سپس ارائه  کروز  نوهازارد مشکل کروز کنترل این خودرو را از اساس حل نمود.
از آنجا که برای عبور سیمهای کلید  کروز کنترل از روی فرمان به برد اصلی  باید حتما سیمها از داخل فنر چرخشی ایربگ خودرو عبور کنند و از طرفی در فنر چرخشی امکان عبور هیچ سیمی وجود ندارد، به ۲ صورت میتوان عمل کرد:


۱- فنر ساعتی خودرو را با محصولی دیگر که سیمهای بیشتری را عبور می دهد عوض کنیم. 
۲- با استفاده از  شبکه  پیشرفته Lin  از طریق سیمهای موجود و بی خطر مثل مولتی مدیا اطلاعات بصورت هم زمان از فنر ساعتی خارج شوند. 
رویه اول بسیار خطرناک است چرا که پس از تعویض فنر ساعتی امکان تست مجدد ایربگ خودرو وجود ندارد و خطرات جدی ایمنی را برای خودرو ایجاد می کند. 
AET  و شرکای خارجی خود محصولی پیشرفته را بدون دستکاری در فنر چرخشی  و غربیلک فرمان خودرو ارائه نمود. در نتیجه چهار مشخصه  مهم ارزانی ، ایمنی فوق العاده و زیبایی و نصب سریع و آسان همزمان حاصل شد.

کروز کنترل نیوفیس اچ سی کراس نوهازارد

( H30 Cross DongFeng Cruise Control)

کروز کنترل فابریک اچ سی کراس مدل نوهازارد آخرین پرچم دار AET در حوزه کروز کنترل است. این محصول نقطه تلاقی تکنولوژی با زیبایی است. از یک طرف بدون هرگونه دخالت در فنر ساعتی خودرو و حتی باز کردن غربیلک فرمان کروز کنترل نصب می شود  و از این حیث کاملا بی خطر است  و از طرفی مجهز به بک لایت چراغ نشانگر پشت آمپر استاندارد (رنگ آبی) و همچنین چراغهای نشانگر روی سوئیچ کروز می باشد. دکمه مجزای لیمیتر، دزدگیر کدینگ پیشرفته، حافظه دائم و… همه از امکانات نسخه ۱٫۰۱ این محصول است.
ارتباطات بین المللیAET در حوزه کروز کنترل و امکان اجرای پروژه های مشترک با کمپانیهای بزرگ دنیا از جمله شرکت LP دانمارک که ایران کلاچ نماینده انحصاری آن در خاورمیانه است، باعث شده تا ایران کلاچ /AET نه تنها در کشور که در قاره کهن بی رقیب باشد.
در طراحی کروز کنترل اچ سی کراس نوهازارد (زیبای بی خطر)آخرین پرچم دار AET در حوزه کروز کنترل با بهره گیری از جدیدترین اختراع این شرکت امکاناتی خارق العاده به این کروز داده شده و عملا این محصول را تبدیل به یک انتخاب ۵ ستاره برای مشتاقان این خودرو زیبا نموده است .
در حالیکه در محصولات موجود در بازار عمدتا با دستکاری یا تعویض فنر ساعتی خودرو امکان نصب سوئیچهای کروز کنترل فراهم می شود، در مدل نوهازارد یا همان زیبای بی خطر، هیچ تغییر و یا دستکاری در فنر ساعتی صورت نمی گیرد .
حتی برای نصب این محصول نیاز به بازکاری فرمان خودرو نیز نیست .
تا قبل از این محصول بزرگترین مشکل کروز کنترلهای تولید شده برای اچ سی کراس تغییر یا تعویض فنر ساعتی خودرو بود که بدلیل عبور سیمهای ایربگ خودرو از فنر ساعتی و از طرفی عدم امکان تست ایربگ بعد از تغییرات در فنر ساعتی مشکل ایمنی بسیار خطرناک ممکن بود برای خودرو پیش بیاید .
در مدل نوهازارد یا زیبای بی خطر این مشکل از اساس حل شده است. تغییری در فنر چرخشی لازم نیست کلیه ارتباطات لازم فقط از طریق دو سیم سوِیچ مولتی مدیای قبلی صورت می پذیرد .
به عبارت دیگر محصول جدید  AET  کروز کنترل ۵ ستاره را برای دوستداران خودرو اچ‌سی کراس h30 cross روانه بازار نموده است و در یک کلام هر آنچه از یک محصول بی نقص انتظار دارید در کروز کنترل نوهازارد می بینید .
اختراع جدید AET ضمن اینکه به ایران کلاچ این امکان را داد تا محصول کروز کنترل اچ سی کراس را بدون تغییر در فنر چرخشی استاندارد کمپانی دانگ فنگ بسازد، باعث کاهش چشمگیر قیمت در مقایسه با رقبای قبلی شد و از طرفی ایمنی فوق العاده را به ارمغان آورد .
ارسال داده های سوئیچ مولتی مدیا و سوئیچ کروز کنترل همراه با بک لایت و چراغهای نشانگر روشن بودن و فعال بودن کروز کنترل فقط از طریق سوکت قبلی سوئیچ مولتی مدیا در این کروز اتفاق می افتد. این اختراع منجر به یک شاهکار شد و‌ به همین دلیل به پیشنهاد AET اسم نوهازارد یا همان زیبای بی خطر برای این کروز کنترل انتخاب شد.
کروز کنترل نوهازارد اچ سی کراس مجهز به لیمیتر نیز می باشد. دارای یک حافظه دائم و یک حافظه موقت است. همچنین آخرین سامانه دزدگیر کدینگ روی آن فعال است. تمامی اتصالات بصورت فابریک بوده و در عین قیمت بسیار مناسب با کیفیت بی نظیر خود زیبایی و قابلیتی دو چندان به خودرو شما می بخشد .
گارانتی تعویض بی قید و شرط دوساله ایران کلاچ و تولید در خط تولید بی نقص این شرکت جای هیچ نگرانی برای مشتریان مشکل پسند و سختگیر باقی نگذاشته است .
از طرفی گروه AET  دارنده گواهی فن آورانه از سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران می باشد.
کروز کنترل اچ سی کراس نوهازارد(زیبای بی خطر) یکی از محصولات متمایز و برتر شرکت ایران کلاچ  بوده که بیش از ۱۰۰ هزار کیلومتر تحت تستهای رانشی قرار گرفته است و در طراحی آن از الگوریتمهای هوشمند تطبیقی استفاده شده است به قسمی که کارکرد این سیستم را در مودهای مختلف عملکردی بی نظیر می سازد.  برخورداری از نمایشگر کروز در سوییچ ها بدون تعویض فنر ساعتی استاندارد خودرو و بازکاریغربیلک فرمان، دارا بودن آپشن لیمیتر سرعت و دزدگیر کدینگ، با هدف افزایش ضریب ایمنی خودرو شما در مواجهه با سرقت با کیفیت عملکردی فوق العاده و قابلیت اطمینان بالا، حافظه دائم (تنها محصول مجهز به این قابلیت) وموقت، نصب یدون خدشه در درخت سیم خودرو، از جمله ویژگی های این سیستم جدید هستند
علاوه بر این سیستم یاد شده مجهز به تکنولوژی استفاده از داده ها از طریق CAN BUS بوده و جهت اخذ سیگنال های دور موتور ، سرعت، موقعیت پدال گاز، دنده و … نیازی به سیم کشی های غیراستاندارد نمی باشد .
در برخی نمونه های موجود در بازار با تعویض فنر ساعتی لطمات جبران ناپذیری به خودرو وارد می آورند که متاسفانه روزانه شاهد آن هستیم.

 خصوصیات و ویژگی های اضافه شده کروز کنترل اچ سی کراس نوهازارد :

افزوده شدن کلید مستقل لیمیتر سرعت
بک لایت دار شدن کلیه کلیدهای کروز و سمت مالتی مدیا(سفید یخی)
تعویض کلیدهای سمت مالتی مدیا بصورت بک لایت دار شده
با کیفیت عملکردی بسیار عالی
دو سال گارانتی تعویض بدون قید و شرط
عدم محو شدن نوشته های روی کلید
پکیج برد میکروکنترلی کلید ها در داخل کلیدها
همراه با قابلیت فعال سازی لوگوی جلوآمپر کروز بصورت استاندارد (رنگ آبی)
برای نصب دستگاه تمامأ از سوکتهای فابریک استفاده می گردد.
دستگاه نصب شده علاوه بر کروز کنترل دارای سیستم محدود کننده سرعت یا (لیمیتر) نیزمی باشد.
چراغ نمایشگر کروز کنترل در داخل کلید کروز روشن می شود. این چراغ در حالت لیمیتر به صورت چشمک زن خواهد بود.
دستگاه دارای دو سال ضمانت بی قید و شرط می باشد
بک لایت برای هر ده کلید
نمایشگر کروز، لیمیتر و دزدگیر در سوییچ ها بصورت چند حالته
نشانگرهای روشن بودن و فعال بودن کروز و امکان فعال نمودن نشانگر پشت آمپر بصورت فابریک (رنگ آبی)
رنگ مشکی صدفی براق با زیبایی بی نهایت
دارای لیمیتر
دارای دزدگیر پیشرفته کدینگ
افزوده شدن سیستم دزدگیر کدینگ جهت افزایش ضریب ایمنی خودرو شما در مواجهه با سرقت با کیفیت عملکردی فوق العاده و قابلیت اطمینان بالا
تنها محصول کروز کنترل اچ سی کراس دارای حافظه دائم
حافظه موقت یعنی قابلیت بازگشت به آخرین سرعت ذخیره شده در حافظه در سرعتهای بالای ۱۰ کیلومتر در ساعت(کلید رزیوم)
کاملا بی خطر بر خلاف محصولات حاضر در بازار .
محصول بصورت سوکت فابریک و برای کلیه مدلهای یورو ۴ و یورو ۵ قابل نصب می باشد .
بهینه سازی عملکرد کروز کنترل در تثبیت سرعت، تعویض دنده ها و بهبود فوق العاده عملکرد لیمیتر سرعت با استفاده از الگوریتم هوشمند تطبیقی بخصوص در سربالاییها و تغییرات شیب جاده
قابلیت شناسایی انحصاری
طراحی مطابق با استاندارد جهانی صنعت خودرو
امکان ثابت ماندن سرعت خودرو  HC Cross در شرایط مختلف رانندگی
دارای کاهش و افزایش سرعت بصورت دستی
کاهش مصرف سوخت در رانندگی خارج شهر
قابلیت کارکرد در حالتهای عادی و کروز کنترل و لیمیتر
راحتی و ارامش هنگام رانندگی و عدم فشردن ممتد پدال گاز و جلوگیری از خستگی عضلات پا
ثابت ماندن سرعت در بزرگراه و عدم جریمه شدن توسط پلیس
مدت زمان نصب تقریبی نیم ساعت
دارای تاییده های کیفی و استانداردهای مرتبط
نصب فابریک با بهره گیری از تکنولوژی can
رنگ های موجود :مشکی

این کروز کنترل را می توانید با پایین ترین قیمت و بهترین پشتیبانی از دیجی آپشن کار تهیه نمایید

دیدگاه‌های کاربران

نکاتی درباره کروز کنترل فابریک اچ سی کراس بدون تعویض فنر چرخشی فابریک خودرو

دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
از درج شماره تماس در دیدگاه پرهیز کنید.
از درج لینک سایر سایت‌ها پرهیز کنید.
به کاربران و سایر اشخاص احترام بگذارید.
فرستادن دیدگاه تازه