۰۲۱۷۷۴۷۹۹۴۳

تجربه رانندگی با پراید ۱۳۱ LE

رانندگی با پراید 131 LE

تجربه رانندگی با پراید ۱۳۱ LE

تجربه رانندگی با پراید ۱۳۱ LE دوگانه سوز

سایپا ۱۳۱ به دلیل سابقه زیادی که با نام قدیمی اش در بازار داشته با عنوان پراید ۱۳۱ دوگانه سوز LE نیز شناخته می شود این خودرو نخستین خودرو در خانواده پراید سایپا ۱۳۱و مدل فیست لیفت شده پراید صبا صندوق دار است که  بر پایه پلت فرم X100 بوده که به شکل دوگانه سوز از کارخانه عرضه می شود شتاب صفر تا ۱۰۰ این خودرو ۱۴.۵ ثانیه , حد اکثر سرعت ۱۷۰ کیلومتر بر ساعت , برخوردار از موتور ۱۳۲۳ سی سی , ۴ سیلندر بوده و مصرف سوخت ترکیبی آن ۶.۹ لیتر در ۱۰۰ کیلومتر می باشد همراه ما باشید با تجربه رانندگی با پراید ۱۳۱ LE دوگانه سوز .

خرید قطعات اورجینال کوییک

تجربه رانندگی با پراید ۱۳۱ LE دوگانه سوز

گزارش از نداشتن ایمنی پراید ۱۳۱ LE دوگانه سوز :

اکثر رانندگان این خودرو در تجربه رانندگی با پراید ۱۳۱ LE دوگانه سوز از اینکه این خودرو از ایمنی پایینی برخوردار است ناراضی هستند به طور کلی خودرو پراید خودرویی فاقد ایمنی است به ویژه که این تیپ نسبت به مدل های قدیمی نا ایمن تر است به طوریکه برخی این خودرو را با عنوان کشنده جاده ای نیز می شناسند .

گزارش از مشکلات موتور پراید ۱۳۱ LE دوگانه سوز :

مسئله ای دیگر که تعدادی از کاربران در تجربه رانندگی با پراید۱۳۱ LE دوگانه سوز عنوان کرده اند که از مشکلات مرتبط به موتور این خودرو گله مند هستند به علاوه اینکه پس از مدتی مصرف سوخت آن بالا رفته و استهلاک آن به شدت بیشتر می شود .

گزارش از بیکیفیتی پراید ۱۳۱ LE دوگانه سوز :

لرزش , نفوذ صدا و ورد هوا به کابین  از موضوعاتی بوده که باید از کابین پراید انتظار داشت زیرا کیفیت متریال به کاررفته در آن بسیار پایین است به طوریکه باید در جای جای کابین از روکش استفاده کرد مشکل دیگر از دید رانندگان این خودرو استفاده از پلاستیک خشک و بی کیفیت در طراحی داشبورد است .

فروشگاه لوازم جانبی ساینا

گزارش از قیمت نسبتا مناسب پراید ۱۳۱ EL دوگانه سوز :

 سایپا ۱۳۱ این خودور را ارزانترین خودرو بازار می باشد و اگر روزی قصد فروش آن را داشته باشید جزء خوش فروش ترین هاست , البته که حذف سیستم صوتی , حذف زه های روی در و حذف لچکی روی ستون های عقب موجب ارزان سازی این خودرو شده  که موج اعتراضات مشتریان و صاحبان آن را در پی داشته است .

گزارش از هزینه نگهداری کم پراید ۱۳۱ LE دوگانه سوز :

علاوه بر قیمت مناسب بودن یکی از ویژگی های این خودرو از دید اکثر کاربران هزینه نگهداری کم پراید ۱۳۱ LE است زیرا قطعات پراید ۱۳۱ از ارزان ترین قیمت ها برخوردار است و برای پرداخت بیمه صاحب آن از لحاظ تحمیل هزینه تحت فشار قرار نمیگیرد .

قطعات اورجینال تیبا ۱ و ۲
دیدگاه‌های کاربران

تجربه رانندگی با پراید ۱۳۱ LE

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد