۰۲۱۷۷۴۷۹۹۴۳

بهترین باربند برای خودرو

باربند اچ سی کراس

بهترین باربند برای خودرو

بهترین باربند برای خودرو

یکی از لوازماتی که برای خودرو بسیار پر استفاده است و در بسیاری از لوازم یدکی ها کاربرد دارد باربند خودرو است این ابزار مورد استفاده در سفرهای طولانی مدت بوده و هنگامی که بار و لوازم اضافی  که در طول مسیر و سفر همراه فرد است کاربرد دارند زیرا در این صورت که صندوق عقب دیگر فضای خالی ندارد می توان  قسمتی از سقف اتومبیل استفاده  و اسباب را در پشت اتومبیل و در باربند قرار داد .باربند ها در انواع مختلف باربند بدنه , باربند سقفی و باربندهای جعبه ای و….ارائه می گردند که پر فروشترین آنها نوع سقفی این محصول است در ادامه به کاربردهای باربند خودرو , پر فروشترین آنها و مضرات و معایب این ابزار می پردازیم . بهترین باربندهای خودرو کوییک ، پژو و اچ سی کراس را از فروشگاه دیجی آپشن کار بخرید  .

 • کاربردهای باربند خودرو
 • مزایا و مضرات باربند ماشین
 • پرفروشترین باربندهای خودرو
باربند کوییک

کاربردهای باربند خودرو

از مهم ترین کاربردهای باربند خودرو جایگیری وسایل اضافی در حین سفر بوده که در صندوق عقب جای گرفته نمی شود  این وسیله زمانی که بر روی سقف تعبیه می شود وسایل زیادی را در خود جای می دهد به گونه ای که فضای کافی برای سرنشینان خودرو وجود داشته  و راننده و سر نشینان به راحتی می توانند از قسمت های داخل خودرو استفاده نمایند در ابتدا مصارف باربند در خودروهایی مانند اتوبوس بود و پس از آن در ماشین های سدان و وانت استفاده می شد امروزه این ابزار در اکثر خودرو ها به خصوص AMC  و  هاچ بک به وفور استفاده شده و برای حمل وسایل شخصی , چمدان , حمل اسکی و اسنوبر و… کاربرد دارند .

مزایا و مضرات باربند ماشین

مزیا

 • استفاده در فصول مختلف
 • برخورداری از وزن کم
 • برخوردار بودن از فضای کافی خودرو
 • نیاز نداشتن به هزینه نگهداری

معایب

 • افزایش وزن ماشین
 • افزایش یافتن فشار
 • استهلاک در مسیر های طولانی
 • اتصال آن به اتومبیل

پرفروشترین باربندهای خودرو

باربندهای سقفی

این نوع از باربندهای اولیه تولید شده با طراحی ساده برای سقف ماشین می باشد کاربردهای باربند خودرو سقفی برای حمل اسباب و وسایل در سفرهای طولانی است . نوعی دیگر از باربندهای سقفی شبیه چمدانی بوده و بر سقف اتومبیل قرار گرفته و می تواند وسایل زیادی را در خود جای دهد از ویژگی های این نوع می توان به عدم نفوذ آب به وسایل , دارای فضای کافی و به دلیل قفل بودن به عدم سرقت وسیله از آن اشاره نمود .

باربند های دوچرخه

از دیگر باربندهای خودرو مدلی است که برای حمل دو چرخه استفاده می شود این نوع در دو مدل مختلف که بر روی سقف تعبیه شده و مدل دوم در عقب خودرو وصل می شود و تنها کاربردشان حمل و وصل دوچرخه به ماشین است .

باربندهای جعبه ای

این نوع از در ظرفیت های مختلف از ۲۵۰ تا ۵۰۰ لیتر طراحی می شود همچنین جنس آن فایبرگلاس بوده که به دلیل آب بندی مطلوب اسباب و وسایل شما از نفوذ آب باران و برف در امان خواهند بود از معایب این نوع می توان به قیمت بالاتر آن نسبت به باربندهای آلومینیومی و اینکه ظرفیت جاگیری بارهای بزرگ را ندارند  را نام برد .

 

دیدگاه‌های کاربران

بهترین باربند برای خودرو

دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
از درج شماره تماس در دیدگاه پرهیز کنید.
از درج لینک سایر سایت‌ها پرهیز کنید.
به کاربران و سایر اشخاص احترام بگذارید.
فرستادن دیدگاه تازه