۰۲۱۷۷۴۷۹۹۴۳

خدمات شیشه دودی سیار

شیشه دودی سیار

خدمات شیشه دودی سیار

شیشه دودی سیار

شاید شما هم در نظر دارید تا شیشه ماشین خود را دودی کنید و از دودی کردن شیشه خودرو لذت ببرید دودی کردن شیشه ماشین دلایل مختلفی دارد مثلا اینکه تعدادی به دلایل مسائل امنیتی و یا اینکه تابش نور خورشید به درون خودرو برای سرنشینان و راننده آزاد دهنده باشد به ویژه در شهرهای جنوبی به دلیل عدم تابش مستقیم نور خورشید از شیشه دودی استفاده می شود سرویس شیشه دودی سیارخودرو دیجی آپشن کار خدمات خود را به صورت سیار و آنلاین به شما عزیزان و صاحبان خودرو ارائه می دهد وظیفه ما اعزام متخصص با تجربه برای شیشه دودی انواع خودروهای ایرانی و خارجی می باشد .

 • نصب شیشه دودی خودرو در محل
 • انواع شیشه دودی خودرو
 • مزایای نصب شیشه دودی
 • شیشه دودی مجاز
 • قیمت نصب شیشه دودی در محل

نصب شیشه دودی خودرو درمحل

دودی کردن ماشین به دو روش دودی کردن شیشه ماشین در کارخانه خودرو سازی بوده که مطابق استانداردهای تأیید شده درصد بسیار کم شیشه های ماشین را دودی کرده و طبق قوانین راهنمایی و رانندگی این مورد صورت میگیرد روش دوم شیشه های خودرو به صورت دستی توسط خود فرد دودی می شود در این روش راننده از بازارهایی مانند لیسه کاتر و…استفاده می کند .نصب شیشه دودی با اینکه ابزارخاصی را نیاز ندارد و می توان آن را در محل به صورت سیار انجام داد اما در صورتی که در این کار تجربه کافی نداشته باشید نصب آن امکان پذیر نیست ؛ مراحل باید به درستی صورت گیرد تا گرد و غبار , حباب و اثر انگشت روی شیشه نباشد  دیجی آپشن کار خدمات شیشه دودی سیار را به صورت ضمانت شده کتبی خدمت مشتریان عزیز در محل انجام می دهد .

انواع شیشه دودی خودرو

برچسب های شیشه دودی به صورت برچسب معمولی و یا با قابلیت جلوگیری از نفوذ اشعه فرابنفش به فروش می رسند برچسب هایی با قابلیت UV از کیفیت و قیمت بالاتری برخوردار هستند اما با این حال برچسب ها با توجه به برند و کیفیت قیمت های متفاوتی دارند برچسب های با کیفیت تر با قیمت بیشتر عمر بیشتری داشته و کمتر خراب می شوند . عمر یک برچسب با کیفیت حدود ۱۰ سال است .

مزایای نصب شیشه دودی

 • جلوگیری از ورود گرما و آفتاب سوختگی سرنشینان و راننده در فصل گرم
 • حفظ حریم شخصی راننده و سرنشینان
 • محافظ شیشه خودرو و ضد خش افتادن به شیشه
 • مقاومت شیشه ماشین در برابر ضربه
 • جلوگیری از اشعه UV خودرو
 • زیبایی بیشتر خودرو

شیشه دودی مجاز

تیره کردن شیشه خودرو یا استفاده از برچسب یا راه های دیگر باید که در چهارچوب قوانین راهنمایی و رانندگی باشد در کشور ما حدود ۳۵ الی ۴۰ درصد از دودی کردن شیشه های خودرو مجاز بوده یعنی تیرگی باید به حدی باشد تا سرنشینان مشخص باشند اما با این حال این امر برای ماشین های مقامات متفاوت بوده و خودروهای دیپلمات و سیاسی می توانند تیرگی بیشتری داشته باشند شیشه دودی سیار ماشین را با مناسب ترین کیفیت بادرصد تیرگی مجاز را از ما بخواهید .

قیمت نصب شیشه دودی در محل

هزینه شیشه دودی سیار با توجه به نوع ماشین مختلف می باشد ؛ به همین دلیل مواردی مانند , نوع خدمات , ماشین مورد نظر , کیفیت و جنس برچسب دودی , ابعاد شیشه ها و تجهیزات مورد استفاده در این امر تأثیر گذار هستند .

چرا خدمات شیشه دودی را سیار دریافت کنیم  ؟

با تراکم جمعیتی کلان شهرها مثل شهر تهران نیاز مبرمی داریم به خدماتی که در محل انجام میشوند . بدون تردید دریافت خدمات سیار  میتواند کلی مزایا به همراه داشته باشد که چند مزیت مهم آن عبارتند از : 

 • صرفه جوی در زمان  : با دریافت شیشه دودی به صورت سیار دیگر نیازی نیست کلی وقت برای  رفتن به مرکز خدماتی صرف کنید . خیلی راحت هر جا که هستید  با ما تماس بگیرید و همه کارها را به دیجی آپشن کار بسپارید 
 • صرفه جویی در  هزینه ها : همچنین کلی استعلاک رفت و برگشت شما حذف میشود و با کمترین هزینه خدمات دریافت میکنید 

خرید آنلاین لوازم تیبا

قیمت شیشه دوی به صورت سیار

 نکته مهمی که باید بدانید  این است که سیار بودن این خدمات هیچ تاثیری روی قیمت خدمات ما ندارد بجز مبلغ ناچیزی بابت اعزام تکنسین متخصص . اما اگر میخواهید قبل از دریافت خدمات شیشه دودی سیار قیمت دقیق آن را بدانید تماس بگیرید تا به شما عزیزان اعلام نماییم

دیدگاه‌های کاربران

خدمات شیشه دودی سیار

دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
از درج شماره تماس در دیدگاه پرهیز کنید.
از درج لینک سایر سایت‌ها پرهیز کنید.
به کاربران و سایر اشخاص احترام بگذارید.
فرستادن دیدگاه تازه