۰۲۱۷۷۴۷۹۹۴۳

تجربه رانندگان با کوییک

تجربه رانندگی با کوییک

تجربه رانندگان با کوییک

تجربه رانندگان با کوییک 

کوییک r  ، کوییک معمولی ، کوییک اتوماتیک ، کوییک اس s  و کوییک g  جی خودروهایی پر فروش در بازار خودرو ایران میباشد . این محصول که توسط شرکت خودروسازی سایپا از سال ۱۳۹۵ ارائه شده است همچنان با تقاضای روز افزون خرید همراه است . نسخه های متعددی ازین خودرو روانه بازار شده است  و تولید  آن همچنان برقرار است . با توجه به ظاهر متفاوت این خودرو سایپا با سایر محصولات شرکت توقع برخی کاربران محصولی کاملا متفاوت با این محصول ارائه شده به بازار بوده  و برخی نیز معتقدند که نسبت به قیمت خرید ، این محصول بسیار مقرون بصرفه و از برخی جهات خودرویی مناسب برای رانندگان است .  ما نیز به عنوان یک فروشگاه آنلاین لوازم کوییک قصد بررسی نظرات و تجربه رانندگان با کوییک را داریم .  اگر شما نیز مایلید میتوانید انتهای همین برگه تجربه خود را از رانندگی با کوییک به اشتراک بگذارید . همراه دیجی آپشن کار باشید با تجربه  کاربران از کوییک 

گزارش مشکلات فنی کوییک از زبان رانندگان

این روزها بسیار افرادی هستند که کوییک  صفرکیلومتر تحویل میگیرند و بعد از چند روز  چندین گزارش از عمل نکردن آمپر بنزین  و دور موتور گرفته تا مصرف بالا و غیر طبیعی نسخه های مختلف این خودرو توسط رانندگان ارائه میشود . این فاجعه است که یک خودروساز رسمی نتواند خودرویی تحویل رانندگان بدهد که حتی المقدور تا مدتی نقص فنی از خود بروز ندهد . متاسفانه این مشکلات به وفور در نسخه های مختلف کوییک به چشم میخورد . حال ما در این برگه قصد داریم تجربه رانندگان با کوییک را بررسی کنیم تا بلکه به نتیجه بهتری برسیم و ببینیم که خرید کوییک کار درستی است یا خیر .

گزارش استهلاک پایین کوییک

برخی عزیزان که از خدمات دیجی آپشن کار برخوردار شده اند از تجربه رانندگی با کوییک در یک نظر مشترک هستند که خودرو کوییک استهلاک پایینی دارد . در واقع اکثرا بر این باورند که هزینه های سرویس و تعویض قطعات کوییک نزدیک به هزینه های تیبا و حتی پراید میباشد . عمر قطعات موتوری کوییک بالا و هزینه های تعویض لوازم موتوری مقرون بصرفه تر از محصولات ایران خودرو میباشد .

گزارش کار نکردن آمپر بنزین در کوییک صفر 

برخی کاربران  از تجربه رانندگی با کوییک به دیجی آپشن کار گزارش داده اند که ما کوییک صفر خریداری کرده ایم اما آمپر بنزین این خودرو با نقص فنی مواجه است   به صورتی که گاهی آمپر حدود یک دقیقه با تاخیر کار میکند و وضعیت سوخت را نمایش میدهد  .

تجربه شما از رانندگی با کوییک چیست ؟

دیدگاه‌های کاربران

تجربه رانندگان با کوییک

دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
از درج شماره تماس در دیدگاه پرهیز کنید.
از درج لینک سایر سایت‌ها پرهیز کنید.
به کاربران و سایر اشخاص احترام بگذارید.
فرستادن دیدگاه تازه