۰۲۱۷۷۴۷۹۹۴۳

نظر کاربران درباره ساینا اس

رانندگی با ساینا اس

نظر کاربران درباره ساینا اس

تجربه رانندگی با ساینا اس

از جمله خودروهای سایپا ساینا اس است , اولین مدل این خودرو در سال ۹۵ معرفی شد و ۴ سال پس از آن نخستین فیس لیفت ان با عنوان ساینا اس رونمایی شد ؛ ساینا اس خودرویی جایگزین و با قیمت مشابه به تیبا بوده که انتظارات را تا حد بالاتری برآورد می سازد ؛  این خودرو برخوردار از موتور ۱۵۰۰ سی سی , حد اکثر قدرت ۸۷ اسب بخار , حد اکثر گشتاور ۱۲۸ نیوتون متر و حد اکثر سرعت ان بر ساعت ۱۷۵ کیلومتر است مصرف سوخت این خودرو در ۱۰۰ کیلومتر ۷ لیتر و استاندارد آلایندگی آن یورو ۵ است شتاب صفر تا ۱۰۰ این خودرو ۱۲.۸ ثانیه می باشد که تمام این ویژگی ها توانسته تجربه رانندگی با ساینا اس را متفاوت کند .

فروشگاه اینترنتی لوازم ساینا

تجربه رانندگی با ساینا اس

گزارش از طراحی زیبا ساینا اس :

تعدادی از رانندگان این خودرو در تجربه رانندگی با ساینا اس طراحی این خودرو را زیبا و جذاب عنوان کردند این خودرو از لحاظ ظاهری دچار تحولاتی در گرافیک چراغ ها , جلوپنجره جدید با نوار کرومی و تحول کامل سپر ها گردیده نمای عقب ان نیز به کلی چهره جدید گرفته , چراغ های پشت , طرح درب صندوق و سپر عقب در مقایسه با مدل پیشین دلنشین تر شده اند و به این سدان کوچک نمایی چشم نواز داده است .

گزارش از امکانات رفاهی مناسب ساینا اس :

برخی از کاربران نیز در تجربه رانندگی با ساینا اس گزارش نمودند که این خودرو در قیاس با ساینا معمولی از آپشن ها و امکانات رفاهی بیشتری برخوردار است هر چند که با این حال بسیاری از آپشن های رفاهی در آن حذف شده و در مقایسه با ساینا جی تجهیزات رفاهی کمتری را داراست از امکانات این خورو می توان به حسگر پارک عقب , تهویه مطبوع دیجیتال , دماسنج , آینه جانبی برقی , ترمز های ABS و ABD , ایموبیلایزر و…. اشاره نمود .

گزارش از آلایندگی کم ساینا اس :

استاندارد آلایندگی این خودرو یورو۵ است و همین امر نیز موجب شده تا میزان آلایندگی آن نسبت به گذشته کاهش یابد به همین دلیل  مالکان این خودرو ساینا را دوستدار محیط زیست می دانند .

خرید لوازم اورجینال کوییک

گزارش از کیفیت ساخت پایین ساینا اس :

درست است که ساینا اس از لحاظ ظاهری بر روی آن تغییراتی اعمال شده است اما متأسفانه این خودرو از لحاظ فنی , جنس متریال ادوات داخلی همان کیفیت گذشته را به مشتریان ارائه می دهد ؛ پلاستیک خشک و مونتاژ در قطعات داشبورد موجب شده تا علاوه بر افتادن خط و خش روی آن زود پوسته پوسته شود ؛ درزهای آن کاملا به چشم می خورد و درب آن به سختی بسته می شود  ؛ از دیگر معایب این خودروضعف ایمنی بدنه و بدنه سبک آن است و در صورتی که در وضعیت آب و هوایی بد قرار گیرد مانند پراید با تکان هایی مواجه می شود .

گزارش از صدای زیاد فن و کمک فنرها ساینا اس :

از جمله مشکلاتی  که رانندگان این خودرو از آن گله مند هستند طراحی نادرست دریچه های سیستم تهویه مطبوع که موجب شده تا صدای پرتاب باد در دورهای بالای فن سیستم باعث آزار صاحبان آن گردد , استفاده از کمک فنر ضعیف در این خودرو نیز موجب شده تا مالکان از اضافه کمک فنرها ناراضی باشند .هنگام شتابگیری از پلوس ها صدای تق تق شنیده می شود .

خرید آنلاین لوازم شاهین
دیدگاه‌های کاربران

نظر کاربران درباره ساینا اس

دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
از درج شماره تماس در دیدگاه پرهیز کنید.
از درج لینک سایر سایت‌ها پرهیز کنید.
به کاربران و سایر اشخاص احترام بگذارید.
فرستادن دیدگاه تازه