۰۲۱۷۷۴۷۹۹۴۳

تجربه رانندگی با سمند se

تجربه رانندگی با سمند se

تجربه رانندگی با سمند se

تجربه رانندگی با سمند SE

 در سال های گذشته سمند SE با عنوان سمند معمولی نزد مردم شناخته می شد این خودرو دارای موتور ۱۸۰۰ سی سی از نوع موتور xu7JPL3 می باشد و دارای حد اکثر قدرت ۱۰۰ اسب بخار , ۸ سوپاپ , ترمز جلو دیسکی و عقب کاسه ای , همچنین دارای ایموبلایزر , تک ایربگ , ترمز EBS و EBD , چراغ عقب مه شکن و زیر سری جلو با قابلیت تنظیم ارتفاع دستی می باشد جعبه دنده ای که به موتور این خودرو نیرو می دهد جعبه دنده ۵ سرعته دستی بوده و مصرف سوخت خارج از شهر آن ۶.۸ لیتر و درون شهر ۸.۳ لیتر می باشد و این موارد توانسته اند تا تجربه رانندگی با سمند SE را متفاوت کنند .

فروشگاه لوازم کوییک

تجربه رانندگی با سمند SE

گزارش از تأمین قطعات یدکی مناسب سمند SE :

بسیاری از کاربران در رابطه با تجربه رانندگی با سمند SE عنوان کردند که این خودرو از لحاظ تأمین قطعات یدکی , لوازم و تعمیرکار در هیچ جا از کشور با مشکل مواجه نمی شوید زیرا این خودروی تولیدی در شرکت ایران خودرو از خدمات پس از فروش این شرکت استفاده می کند از طرفی نیز قیمت قطعات و پشتیبانی آن مناسب است .

خرید لوازم جانبی تیبا معمولی و تیبا ۲

گزارش از فضای مناسب کابین سمند SE :

اکثر رانندگان در تجربه رانندگی با سمند SE از فضای مناسب و جادار این خودرو رضایت دارند و عنوان کردند مطمعنا فضای ۳۵۰ لیتر صندوق نیاز راننده و سرنشین را برطرف می کند و خودرویی مناسب برای مسافرت یک خانوار پنج نفری می باشد .

گزارش از ایمنی قابل قبول سمند SE :

یکی از مهم ترین نقاط قابل قبول سمند SE از دید رانندگان و صاحبان این خودرو ایمنی مطلوب این ماشین است زیرا ورق و بدنه این خودرو در میان خودرو ها قطور است همچنین از دیگر نقاط قوت این خودرو افزایش تعداد ستون ها در درب ها می باشد .

گزارش از استهلاک و مصرف سوخت بالا سمند SE :

استهلاک و مصرف سوخت بالای سمند SE موجب نارضایتی تعدادی از صاحبان این خودرو شده است پیشرانه این خودرو به طور ترکیبی در هر ۱۰۰ کیلومتر ۹.۵ لیتر سوخت استفاده می کند که این رقم برای سدان شهری رقم بالایی است و این مشکل زمانی به اوج می رسد که در ترافیک های شهری رانندگی کنید و در چنین مواقعی در هر ۱۰۰ کیلومتر ۱۲ لیتر خودرو شما مصرف سوخت خواهد داشت .

گزارش از بد جا رفتن دنده سمند SE :

از دیگر ضعف های سمند SE که موجب نارضایتی برخی از رانندگان این خودرو شده است سفتی دنده ها به خصوص دنده یک و عقب که در هر ده بار یکی دو بار جا نمی رود و یا اینکه بسیار بد جا می رود .

خرید آنلاین لوازم ساینا
دیدگاه‌های کاربران

تجربه رانندگی با سمند se

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد