۰۲۱۷۷۴۷۹۹۴۳

رانندگی با پراید ۱۳۱ SE

رانندگی با پراید 131 SE

رانندگی با پراید ۱۳۱ SE

تجربه رانندگی با پراید ۱۳۱ SE

خودرو پراید در تیپ های مختلف SE , SX , SL , EX , TL و در مدل های متفاوت ۱۱۱ , ۱۳۱ , ۱۳۲ و ۱۵۱ ساخته می شود  که افراد با توجه به نیازهایشان و نیز بودجه خود تیپ و مدل مورد نظر را انتخاب و خریداری می کنند این خودرو به دلیل حجم کوچک و مصرف بنزین کم به انتخاب اول مردم با بودجه متوسط تبدیل شده است از جمله تیپ های این خودرو پراید ۱۳۱ SE است  این خودرو مجهز به پیشرانه ۴ سیلندر یورو۴ , با حجم موتور ۱۳۲۳ سی سی و گیربکس ۵ دنده دستی بوده که حد اکثر قدرت آن۷۰ اسب بخار , حد اکثر گشتاور آن ۱۰۳ نیوتون متر , شتاب صفر تا صد آن ۱۴.۵ ثانیه , حد اکثر سرعت آن بر ساعت ۱۷۰ کیلومتر و مصرف ترکیبی سوخت آن ۷ لیتر در صد کیلومتر می باشد که توانسته تجربه رانندگی با پراید ۱۳۱ SE را متفاوت کند .

خرید لوازم کوییک اصل

تجربه رانندگی با پراید ۱۳۱ SE

 گزارش از استهلاک پایین پراید ۱۳۱ SE :

برخی از کاربران در تجربه رانندگی با پراید ۱۳۱ SE به ما گزارش نمودند که این خودرو از استهلاک پایین برخوردار بوده و همین امر نیز از نقاط قوت این خودرو محسوب می شود بسیاری از قطعات این خودرو در داخل کشور تولید شده و به آسانی قابل دسترس است به طوریکه تأمین قطعات و هزینه خرید به مراتب کمتر از دیگر خودرو هاست .

گزارش از مصرف سوخت کم پراید ۱۳۱ SE :

از دید صاحبان این خودرو پراید ۱۳۱ یکی از کم مصرف ترین خودروهای داخلی است همین امر نیز موجب شده که از طرف مشتریان با استقابل خوبی رو به رو شود و این خودرو برای مصارف درون شهری انتخابی مناسب باشد .

گزارش از قیمت مناسب پراید ۱۳۱ SE :

از دیگر ویژگی های پراید ۱۳۱ SE از دید مشتریان این خودرو قیمت مناسب آن است خط تولید این خودرو در سال ۱۳۹۹ تعطیل شد و هم اکنون صفر آن در بازار موجود نیست و برای خرید باید به سراغ مدل های کارکرده رفت این خودرو بهترین انتخاب برای افرادی که بودجه خرید خودروهای به روز مانند تیبا و ساینا را ندارند می باشد .

فروشگاه لوازم تیبا

گزارش از مشکلات فنی پراید ۱۳۱ SE :

پراید ۱۳۱ برخوردار از پیشرانه ۴ سیلندر خطی ۸ سوپاپه با حجم ۱.۳ لیتری بوده که توان تولید ۷۱ اسب بخار قدرت در ۵۲۵۰ دور در دقیقه وحداکثر ۱۰۸ نیوتون گشتار را در ۲۷۵۰ دور در دقیقه تولید نماید مشکلات پراید اعم از انژکتوری و کاربراتوری همیشه حرف مشتریان این خودرو بوده به طوریکه پس از مدتی استهلاک موتور بالا رفته و مشکلاتی مانند خاموش شدن زیاد و ناگهانی , ریپ زدن موتور , خفه کردن , استارت نزدن و.. را به همراه داشته است .

گزارش از ایمنی کم پراید ۱۳۱ SE :

اکثر رانندگان این خودرو از ایمنی پایین آن گله مند بوده و از لحاظ ایمنی تجربه رانندگی با پراید ۱۳۱ SE را تجربه ای رضایت بخش نمی دانند ؛  آمار تصادفات جاده ای حاکی از نا امنی این خودرو است وزن سبک و کیفیت پایین قطعات بدون شک بر رانندگی تأثیر می گذارد همچنین ضعیف بودن گیربکس ان نشان می دهد که این خودرو یک سدان قدیمی و ناامن بوده که متأسفانه هنوز با قیمتی غیر قابل قبول  در بازار کشور خرید و فروش می شود .

قیمت رینگ اسپرت ساینا
دیدگاه‌های کاربران

رانندگی با پراید ۱۳۱ SE

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد