۰۲۱۷۷۴۷۹۹۴۳

رانندگی با تیبا sx

رانندگی با تیبا

رانندگی با تیبا sx

رانندگی با تیبا sx

تیبا یکی از محصولات پر فروش سایپا این روزها رقابت بالایی در فروش با سایر خودروهای ایرانی دارد . هر روزه آپشن های مختلفی از این خودرو  در بازار ارائه میشود که  کلیه آپشن های آن را میتوانید از دیجی آپشن کار تامین نمایید . این خودرو که ابتدا با نام مینیاتور اولین محصول  ساخت شرکت خودروسازی سایپا میباشد . سایپا توانست با ساخت این خودرو جایگزین بهتری برای پراید داشته باشد  . ساخت تیبا الهام گرفته از مشاوران با تجربه آلمان ، ایتالیا و  کره میباشد . در ادامه به نظرات مردمی از رانندگی با تیبا  خواهیم پرداخت . همراه ما باشید

خرید اینترنتی لوازم تیبا

رانندگی با تیبا  چگونه است   ؟

این روزها جمله ای مبنی بر اینکه تیبا  ، کوییک ، ساینا و پراید  همگی یکی هستند را زیاد  شنیده ایم . بله رانندگی با این خودروهای سایپا تقریبا حس یکسانی به راننده میدهد . بین خودروهیا سایپا شاید تنها با  خودرو شاهین بتوانید حس متفاوتی بگیرید . اما در رانندگی با تیبا و سایر خودروهای سایپا حس چندان متفاوتی نخواهید داشت . در خصوص تیبا باید گفت خودرویی بی سر و صدا ، موتور کم خرج و در کل استهلاک کمی دارد . آپشن های آن هر روزه به بازار می آید و کلاس کاری خوبی بین سایر خودروها پیدا کرده است . اگر میخواهید تیبا معمولی sx یا تیبا هاچبک ex بخرید به شما تبریک میگوییم  ، بدون شک ارتباط خوبی با تیبا خواهید داشت .

خرید قطعات کوییک

کابین تیبا sx

در رانندگی با تیبا sx بد نیست از کابین آن اطلاعاتی داشته باشیم 

  • ایربگ سمت راننده و شاگرد فعال است .
  • سیستم داشبود شبیه پراید با کمی تغییرات ، دکمه چراغ هشدار  و تنطیمات کولرو  بخاری همگی روبروی کنسول  است 
  • دید راننده  از جلوی کاپوت کمی نسبت به پراید کمتر است  و برای رانندگان کوتاه قد شاید کمی دید کمتر ایجاد شود . 
  • فرمان هیدرولیک و سیستم پشت فرمان رانندگی با تیبا را  زیبا  جلوه میدهد .
  • تنظیمات عقب و جلو  و تکیه گاه صندلی اهرمی بوده و برقی نیست . اما حالت مانول آن را گرداننده نیست و راحت تنظیم میشود . 
  • شیشه های جلو برقی و شیشه های عقب دستی تنظیم میشوند . 
  • آینه های بغل تیبا دست تنظیم میشوند 

تیبا دو بخریم یا معمولی

تیبا ۲ همان تیبا هاچبک است و تیبا معمولی را با عنوان تیبا sx میشناسند . رانندگی هر دو تیبا شبیه هم  و تنها در یک حالت میتوان تیبا ۲ را در مقایسه با رانندگی با تیبا sx برتر دانست . حضور در ترافیک . رانندگان پژو ۲۰۶ بهتر اسن موضوع را درک میکنند . طول خودرو تیبا دو  ۳۹۲۵ سانتی متر است و این در حالیست که تیبا sx  طول ۴۱۰۵ دارد . مانور دادن به تیبا دو در ترافیک ها و ترددهای بالای جاده ای بهتر است تا تیبا معمولی . شاید بخاطر همین است که تیبا هاچبک  کمی گرانت از تیبا معمولی میباشد چرا که زیبایی خودرو سایپا در ابعاد کوچک نمیتواند معیار خوبی برای گران بودن باشد . اما در هر حال رانندگی با تیبا sx برای رفتن به یک مسافرت  از نظر جادار بودن ماشین میتواند لذت بخش تر از تیبا ۲ باشد  .

لوازم اورجینال ساینا
دیدگاه‌های کاربران

رانندگی با تیبا sx

دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
از درج شماره تماس در دیدگاه پرهیز کنید.
از درج لینک سایر سایت‌ها پرهیز کنید.
به کاربران و سایر اشخاص احترام بگذارید.
فرستادن دیدگاه تازه