۰۲۱۷۷۴۷۹۹۴۳

تجربه رانندگی با دانگ فنگ اچ سی کراس

نظر کاربران درباره دانگ فنگ اچ سی کراس

تجربه رانندگی با دانگ فنگ اچ سی کراس

تجربه رانندگی با دانگ فنگ اچ سی کراس

چند سال گذشته ایران خودرو با تبلیغات فراوان از دانگ فنگ اچ سی کراس رونمایی و ان را روانه بازار کشور کرد توسط همین تبلیغات خوب نیز در دوره پیش از فروش این خودرو در اسرع وقت ظرفیت ان تکمیل شد دانگ فنگ اچ سی کراس بر خلاف نامش یک کراس اوور نبوده و می توان آن را چیزی مابین یک هاچ بک و یک استیشن در نظر گرفت در این خودرو موتور TU5 قرار گرفتهاین موور ۴ سیلندر ۱.۶ لیتری ۱۰۵ اسب بخار نیرو و ۱۴۲ نیوتن متر گشتاور تولید می کند و توسط گیربکس اتوماتیک این خروجی ها به چرخ های جلو انتقال می یابند همراه ما باشید با نظرات در مورد این خودرو و تجربه رانندگی با دانگ فنگ اچ سی کراس .

خرید آنلاین لوازم اچ سی کزاس

نظرات در مورد دانگ فنگ اچ سی کراس

گزارش از قیمت مناسب دانگ فنگ اچ سی کراس :

تعداد زیادی از کاربران در تجربه رانندگی با دانگ فنگ اچ سی کراس در رابطه با رضایتمندی از این ماشین به ما گزارش نمودند این خودرو علاوه بر اینکه جادار بوده و آپشن های زیادی را داراست نسب به این ویژگی ها از قیمت مناسبی نیز نسبت به دیگر رقبا برخوردار است .

گزارش از کمبود لوازم یدکی دانگ فنگ اچ سی کراس :

برخی از رانندگان نیز در گزارشی که با دیجی آپشن ارائه نمودند با مد نظر قرار دادن موتور این ماشین با برخی از موتورهای داخلی اما به شدت در تهیه لوازم یدکی دچار مشکل شده اند .

گزارش از پیشرانه ضعیف دانگ فنگ اچ سی کراس :

برخی گزارش کاربران در تجربه رانندگی با دانگ فنگ اچ سی کراس حاکی از آن است که این خودرو از پیشرانه ضعیفی برخوردار است درست است که پیشرانه این خودرو موتوری مورد قبول است اما این پیشرانه مناسب یک خودرو هاچ بک و اچ سی کراس یک کراس اوور با ابعاد و وزن بیشتر است و طبیعی است که این موتور برای این خودرو ضعیف عمل کند .

لیست قیمت رینگ اسپرت اورجینال

گزارش از امکانات رفاهی مطلوب دانگ فنگ اچ سی کراس :

از جمله ویژگی های مطلوب اچ سی کراس امکانات رفاهی متنوعی بوده که در اختیار مشتریان قرار می دهد کابین راحت تر و زیباتر نسبت به ساندرو استپ وی تنظیم ۴ جهته فرمان به صورت تلسکوپی , شیشه بالابر برقی , مولتی مدیا هفت اینچی و…..توانسته است تا تجربه رانندگی با دانگ فنگ اچ سی کراس را متفاوت کند .

گزارش از مصرف سوخت مناسب دانگ فنگ اچ سی کراس :

از دیگر ویژگی های اچ سی کراس در نظر رانندگان مصرف سوخت مناسب این خودرو در مسافرت و جاده می باشد به طوریکه در اتوبان مصرف سوخت بر روی اعداد ۵ یا ۶ لیتر در هر صد کیلومتر باقی می ماند .

نظر کاربران درباره ام وی ام x22 چیست  ؟
دیدگاه‌های کاربران

تجربه رانندگی با دانگ فنگ اچ سی کراس

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد