۰۲۱۷۷۴۷۹۹۴۳

نظر کاربران درباره ام وی ام x22

تجربه رانندگی با ام وی ام x22

نظر کاربران درباره ام وی ام x22

تجربه رانندگی با ام وی ام X22

 با استفاده از خودورهای شاسی بلند در سراسر جهان و محبوب بودن این خودرو در بین مردم شرکت مدیران خودرو در جهت برآورد نمودن نیاز مشتریان در سبد محصولات خود خودرو MVM X22 را قرار داد ؛ این خودرو با استفاده از پیشرانه ۱۵۰۰ سی سی با قدرت ۱۰۵ اسب بخار مطابق با نیاز مصرف کنندگان با گیربگس های دستی و اتوماتیک عرضه شده و در خانواده کراس اوور های کوچک قرار میگیرد به علاوه امکانات رفاهی و آپشن های فنی و استفاده از رینگ و لاستیک ۱۶ اینچی در کنار طراحی جذاب خودرو , نمایشگر ۸ اینچی خودرو , کامپیوتر سفری , سیستم تهویه اتوماتیک و… تجربه رانندگی با ام وی ام x22 را متفاوت کرده است .

قیمت بروز لوازم کوییک

نظرات در مورد ام وی ام X22

گزارش از پیشرانه ضعیف ام وی ام X22 :

برخی از کاربران از تجربه رانندگی با ام وی ام X22 به ما گزارش کرده اند که این خودرو از موتور ضعیف و نه قدرتمند برخوردار است این خودرو دارای موتور ۴ سیلندر ۱۶ سوپاپ با ۱۰۶ اسب بخار نیرو و ۱۳۵ نیوتون متر گشتاور مجهز استکه برای این خودرو که وزنی ۱۲۵۰ کیلوگرم دارد ضعیف به حساب می آید .

گزارش از ورود صدای موتور به کابین ام وی ام X22 :

برخی از رانندگان نیز در تجربه رانندگی با ام وی ام X22 به طراحی زیبای خودرو و استفاده از مواد اولیه با کیفیت در ساخت آن اشاره نمودند اما با این حال از نفوذ صدای موتور به داخل کابین به خصوص در دور بالای ۲۰۰۰ دور در دقیقه ناراضی بوده و آن را آزاد دهنده خواندند .

گزارش از گران بودن لوازم یدکی ام وی ام X22 :

کاربر عزیزی از قیمت بالای لوازم یدکی نسبت به محصولات هم رده داخلی در کنار کیفیت نه چندان خوب این خودرو ناراضی بود و این امر را عمق فاجعه خواند .

لیست قیمت رینگ اسپرت اورجینال

گزارش از مصرف پایین و استهلاک کم  ام وی ام x22 :

عزیزی دیگر در تجربه رانندگی ام وی ام x22 به دیجی آپشن گزارش نموده که از شتاب گیری این خودرو راضی بوده و مدل دنده دسته ای آن ۰ تا ۱۰۰ را ۱۲ ثانیه به شکا فابریک می زند و با ریمپ کمتر می زند همچنین ام وی ام x22 از موتور های tu5 کم مصرف تر و کم اصطحلاک تر است .مصرف ان به ازای هر صد کیلومتر چیزی حدود ۵.۹ لیتر است .

گزارش از سواری خشک ام وی ام x22 :

راننده ای دیگر از سواری خشک و تنظیمات سفت سیستم عقب این ماشین این ماشین ناراضی بود از این کراس اوور کوچک نمی توان در مسافرت های طولانی یا مسیر های پر از دست انداز انتظار سواری نرم داشت به ویژه از دست انداز عقب که کوبش های زیادی به سرنشینان از سیستم تعلیق انتقال می یابد .

فروشگاه لوازم تیبا
دیدگاه‌های کاربران

نظر کاربران درباره ام وی ام x22

دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
از درج شماره تماس در دیدگاه پرهیز کنید.
از درج لینک سایر سایت‌ها پرهیز کنید.
به کاربران و سایر اشخاص احترام بگذارید.
فرستادن دیدگاه تازه