۰۲۱۷۷۴۷۹۹۴۳

تجربه رانندگی با سورن پلاس

تجربه رانندگی با سمند سورن پلاس

تجربه رانندگی با سورن پلاس

تجربه رانندگی با سورن پلاس

از جدید ترین اعضای خانواده سمند ایرانی که توسط طراحان شرکت ایران خودرو وارد کشور شده است خودرو سورن پلاس می باشد این خودرو جایگزینی مناسب برای خودرو پژو ۴۰۵ بوده است این ایده توانست نزدیک به بیست سال مسیر تکامل خود را طی و با تولید سورن پلاس انتها یافت , این خودرو از لحاظ فنی و آپشن ها در دو تیپ به بازار حضور داشت , تیپ پایه همراه با موتور  ۱.۸ لیتری xu7 نصب شده روی آن و تیپ لوکس همراه با موتور ۱.۶ لیتری EF7 نصب شده روی آن با ما همراه باشید با تجربه رانندگی با سورن پلاس .

فروشگاه لوازم کوییک

نظرات در مورد سورن پلاس

گزارش  فضای کافی سورن پلاس :

در گزارشاتی که تعدادی از کاربران به ما ارائه نموده اند مهترین مزیت تجربه رانندگی با سورن پلاس را فضای جادار این خودرو روی صندلی ها و داخل صندق عقب بوده که برای سرنشینان و رانندگان رضایت بخش است .

گزارش آپشن های خوب سورن پلاس :

دوست عزیزی  امکانات رفاهی و تجهیزات این خودرو را رضایت بخش خوانده است به خصوص اینکه این مدل علاوه بر ویژگی های مدل قبلی به آپشن های جدید تری مانند کروز کنترل و کامپیوتر سفری نیز مجهز شده است .

گزارش کیفیت پایین کابین سورن پلاس :

برخی از کاربران در تجربه رانندگی با سورن پلاس گزارشاتی مبنی بر بی کیفیتی متریال کابین ارائه نموده اند دوستی از بی کیفیتی و بد رنگی داشبورد ناراضی بود به گفته وی سورن های ۸۸ تلی ۹۰ به مراتب زیباتر و با کیفیت تر هستند .

گزارش شتاب خوب و پیشرانه مطمئن سورن پلاس:

تعدادی از مالکان این خودرو در تجربه رانندگی با سورن پلاس داشته گزارشی به دیجی آپشن ارائه نموده که در آن سورن پلاس را خودرویی عالی و بینظیر می دانند آنها می گویند این خودرو از لحاظ کیفیت و قدرت موتور عالی است و به نظرم از دنا توربو شارژر اتوماتیک بهتر است .

گزارش گرانی قطعات یدکی سورن پلاس:

برخی عزیزان که از خدمات دیجی آپشن برخوردار شده اند در یک نظر با هم مشترک هستند و آن هم گران بودن کمبود قطعات یدکی بوده و خریداران را آزار می دهد این خودرو با اینکه خودرویی ایرانی است اما طبق تجربه های خریداران یافتن لوازم یدی و قطعات آن سخت است .

خرید لوازم تیبا با ارسال رایگان

گزارش طراحی قدیمی سورن پلاس :

تعدادی از خریداران این خودرو نیز بر این باورند با اینکه این خودرو مدل فیس لیفت شده سمند سوزنی است در طراحی ظاهر آن تغییرات چشمگیری صورت نگرفته است و نمای بیرونی آن تفاوت چندانی با مدل های پیشین آن ندارد .

گزارش از ایمنی مناسب سورن پلاس :

برخی از رانندگان نیز عنوان کرده اند این ماشین مجهز به دو عدد کیسه هوا برای سرنشین جلو و راننده است به علاوه برای ایجاد بستری امن برای رانندگی این خودرو به سنسور عقب نیز مجهز است از دیگر آپشن های ایمنی ایزوفیکس است که قابلیت قرار گیری صندلی کودک را به شکل ایمن در خودرو فراهم می کند .وجود سیستم ضد سرقت نیز به نحوی می توان گفت امنیت خودرو را تکمیل کرده است .

لیست قیمت  روز رینگ اسپرت
دیدگاه‌های کاربران

تجربه رانندگی با سورن پلاس

دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
از درج شماره تماس در دیدگاه پرهیز کنید.
از درج لینک سایر سایت‌ها پرهیز کنید.
به کاربران و سایر اشخاص احترام بگذارید.
فرستادن دیدگاه تازه