۰۲۱۷۷۴۷۹۹۴۳

چرا تیبا بخریم ؟

چرا تیبا بخریم

چرا تیبا بخریم ؟

چرا تیبا بخریم  ؟

با قطع خط تولید پراید ، کم کم این خودرو بعد از دو دهه  فروش در سطح شهر کمرنگ میشود  و خودروهای جدید سایپا و ایران خودرو با کیفیت بهتری به خیابان ها می آیند  . خودروهایی مانند پژو روا  و پراید که ارزانترین محصولات سایپا و ایران خودرو بودند امروز  به مرور جای خود را به خودروهای بهتری چون تیبا ، ۲۰۶ ، ساینا ، کوییک ، سمند و …. خودروهای دیگری که قابلیت آپدیت شدن با استانداردهای روز را دارند میدهند  . آمار بالاتر اما در بین خودروهای داخلی به تیبا تعلق میگیرد که این روزها طرفداران زیادی پیدا کرده است . فروشگاه دیجی آپشن کار تامین کننده لوازم اورجینال تیبا شما را همراه میکند با  بررسی اینکه چرا تیبا بخریم .

خریدآنلاین لوازم تیبا

چرا تیبا بخریم  ؟

اگر شما سرمایه ای بین ۱۰۰ تا ۲۰۰ میلیون تومان پول نقد در سال ۱۴۰۱ داشته باشید بهترین گزینه پیشنهادی برای خرید ماشین ، تیبا  و ساینا و کوییک است . سایر محصولات ایران خودرو سایپا با قیمت های بالاتری روانه بازار شده اند  و شاید برای سرمایه شما مناسب نباشد . در حالی که خودرو های پراید ، پژو روا و… از سری خودروهای گذشته  با همین قیمت ها بلکه  بیشتر خرید و فروش میشود  میتوانید خودروهای تولید جدید را با همین سرمایه خریداری کنید . اما بهترین گزینه برای شما تیبا  و تیبا ۲ خواهد بود چرا که :

 • فرم  کابین و نمای بیرونی این خودرو  جدید  و شیک هستند 
 • اتاق خودرو از پراید و… زیباتر است 
 • تیبا موتوری کم سر و صدا دارد و مصرف آن ۵ تا ۶ لیتر در ۱۰۰ کیلومتر میباشد  که بسیار عالیست 
 • مدل های ۹۹ و ۱۴۰۰ تیبا حتی ارزانتر از پراید ۹۹ نیز معامله میشود که این بسیار خوب است چرا که موتوری آن بهتر ، ظاهر آن بسیار زیبا و هر دو سمت   راننده و شاگرد ایربگ دارد 
 • خودروهای پراید ، روا ، آردی ، پیکان و… سایر خودروهای تولید دهه ۹۰  و ۸۰ دیگر خط تولید ندارند شما مجبورید مدل های پایین خریداری کنید . مشکلاتی مثل معاینه فنی ، استهلاک بالا و مصرف سوخت زیاد این خودروها میتواند شما را آزرده خاطر کند . بدین جهت شما با همان سرمایه ۱۰۰ تا ۲۰۰ تومن نیز میتوانید  از مدل های ۹۶ به بالا  تیبا صندوقدار و تیبا ۲  خریداری کنید .
 • آپشن های تیبا در بازار زیاد است 
قیمت روز لوازم اورجینال کوییک

آپشن های تیبا 

چرا تیبا نخریم وقتی که آپشن های این خودرو در بازار  خودمان موجود است  ؟!!!  در فروشگاه دیجی آپشن کار میتوانید کلیه آپشن های تیبا را تهیه کنید . 

 1. کروز کنترل تیبا
 2. دزدگیر ردیابی تیبا
 3. کنترل مالتی مدیا تیبا
 4. پاور ویندوز تیبا
 5. کلید صندوق پران تیبا
 6. آینه تاشوی برقی تیبا 

چرا تیبا نخریم ؟!!!

بله از نظر ما محصولات سایپا و ایران خودرو حتی خودروهای صفر کیلومترشان نیز نقص های فنی گزارش شده است . اما وقتی که تیبا ارزانترین قطعات و لوازم یدکی را دارد بهترین گزینه خرید تیبا است  . با این وضع گرانی خودروها در حال حاضر بهترین گزینه برای افرادی که توان بالایی در خرید خودروهای آنچنانی ندارند همین تیبا است. حدود یک دهه است که ما منتظریم با سرمایه ای که هزینه خرید پراید میکنیم خودرو مناسبی به بازار روانه شود . اکنون تیبا میتواند گزینه خوبی برای ما باشد  پس چرا تیبا نخریم وقتی که قیمت خودروها به شکل وحشتناکی افزایش پیدا کرده است .

خرید لوازم فابریک ساینا
دیدگاه‌های کاربران

چرا تیبا بخریم ؟

دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
از درج شماره تماس در دیدگاه پرهیز کنید.
از درج لینک سایر سایت‌ها پرهیز کنید.
به کاربران و سایر اشخاص احترام بگذارید.
فرستادن دیدگاه تازه