۰۲۱۷۷۴۷۹۹۴۳

تجربه رانندگی با سوزوکی گراند ویتارا

رانندگی با سوزوکی گراند ویتارا

تجربه رانندگی با سوزوکی گراند ویتارا

تجربه رانندگی با سوزوکی گراند ویتارا

خودروی سوزوکی گراند ویتارا از سال ۱۹۸۸ در کشور ژاپن تولید و پس از آن در کشورهایی مانند کانادا , اکوادور , اسپانیا و آرژانتین و نیز از سال ۱۳۸۶ در کشور ما با عنوان گراند ویتارا مونتاژ شده است این خودرو در کلاس SUV کوچک قرار دارد خودروی ۲ دیفرانسیلی بوده و برخوردار از گیربکس ۵ دنده دستی و ۴ دنده اتوماتیک است این خودرو به محض ورود به ایران از استقبال خوبی برخوردار بود زیرا زا نظر طراحی , ایمنی , امکانات رفاهی و آپشن ها در سطح قابل قبولی قرار داشته و تجربه رانندگی با سوزوکی گراند ویتارا را متفاوت کرده است .

شیشه دودی سیار در تهران

تجربه رانندگی با سوزوکی گراند ویتارا

گزارش از ایمنی بالای سوزوکی گراند ویتارا :

برخی کاربران در تجربه رانندگی با سوزوکی گراند ویتارا عنوان کردند این خودرو هنگام رانندگی از ایمنی بالایی برخوردار است برخورداری از امکاناتی مانند ترمزهای چهارچرخ دیسکی , مجهز به ABS , EBD , ایربگ های جلو , جانبی و پره ای , شاسی محکم و سیستم مکمل Break Assist , 6 عدد کیسه هوا , کمربند های ایمنی پیش کشنده و محدود کننده باعث شده است تا این خودرو از لحاظ ایمنی قابل اعتماد باشد .زیرا این خودرو از مؤسسه معتبر یورووانکپ چهار ستاره ایمنی را کسب نموده است .

گزارش از عدم عایق بندی خوب کابین سوزوکی گراند ویتارا :

تعدادی از عزیزان در تجربه رانندگی با سوزوکی گراند ویتارا داشتند و به ما گزارش نمودند از عایق بندی نه چندان خوب این خودر ناراضی هستند و عنوان کردند هنگامی که دور موتور بالا می رود صدای موتور به درون کابین نفوذ کرده و هایق بندی ضعیف در کنار موتور پر سرو صدای این خودرو حسن ناخوشایندی به سرنشینان وارد می کند .

خرید کفپوش سه بعدی اورجینال

گزارش از کیفیت ساخت و دوام فنی بالای سوزوکی گراند ویتارا :

از  نکات مثبت ویتارا  دوام و کیفیت فنی بالاتر نسبت به دیگر رقبای محصولات کره ای مانند توسان و یا اسپورتیچ است بسیاری از رانندگان این خودرو را در مقایسه با دیگر رقبای ویتارا در کشور , خرابی کمتر و دوام بالاتر بخش هایی مانند موتور و گیربکس را از مزایای این ماشین برشمردند .

گزارش از امکانات رفاهی قابل قبول سوزوکی گراند ویتارا :

تعدادی از مالکان  تجربه رانندگی باسوزوکی گراند ویتارا را  به دلیل آپشن های قابل قبول از جمله چراغ مه شکن , فرمان چهار حالته , روکش چرم , دکمه های کنترل , نمایشگر لمسی ۷ اینچی , تهویه اتوماتیک , مانیتور ردیف عقب , سانروف و… تا حدی راضی بودن اما با این حال آپشن های آن را نسبت به رقبا کمتر می دانند .

گزارش از مصرف بالای سوزوکی گراند ویتارا :

مصرف سوخت سوزوکی گراند ویتارا در ۱۰۰ کیلومتر درون شهری ۱۲.۵ الی ۱۴ لیتر است ماشین های امروز معمولا به سوی کم مصرف تر شدن می روند از نظر مالکان این خودرو این مقدار سوخت برای یک کراس اوور شهری خیلی زیاد است .

گزارش از طراحی قدیمی سوزوکی گراند ویتارا :

تعدادی از مالکان نیز از طراحی ساده و قدیمی ویتارا ناراضی هستند طراحی این خودرو با گذشت سال ها از ارائه آن قدیمی به نظر می رسد این ماشین نه ظاهر اسپرت و نه کلاسیک دارد با طراحی ماشین های امروزی فاصله داشته و نمی توان آن جزء خودروهای مدرن به شمار آورد .

خرید آنلاین لوازم کوییک
دیدگاه‌های کاربران

تجربه رانندگی با سوزوکی گراند ویتارا

دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
از درج شماره تماس در دیدگاه پرهیز کنید.
از درج لینک سایر سایت‌ها پرهیز کنید.
به کاربران و سایر اشخاص احترام بگذارید.
فرستادن دیدگاه تازه